hirdetés

Utazási Tanácsadó Munkatársat keresünk

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Nazar Utazási Iroda, mely 15 éve dinamikusan fejlődik, Budapest III. kerületi irodájába bővítés miatt utazási tanácsadó kollégát keres.
favourite
Cégnév
Nazar Utazási Iroda
Elvárások
- Kiváló kommunikációs készség
-Precíz, lelkiismeretes, önálló munka
-Angol vagy német nyelv ismerete
-Szakmai tapasztalat
Amit ajánlunk
- Versenyképes jövedelem
-Utazási lehetőségek
- Fejlődési lehetőség
-Bónusz rendszer
-Fiatalos csapat
-Barátságos munkakörnyezet
-Könnyen megközelíthető iroda
Előny
Utazási irodában szerzett tapasztalat, saját vendégkör, Amadeus rendszer ismerete.
Fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével, Somogyi Magdolna részére.