Turisztikai Ügyintéző

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

A Travelorigo Utazási Iroda elsősorban fiatalos, lendületes munkatársat keres a turisztikai részlegére, azonnali kezdéssel.
favourite
Cégnév
Travelorigo Utazási Iroda
Elvárások
- minimum 3 év turisztikai tapasztalat
- tárgyalóképes szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás,
- precizitás, pontosság, kreativitás és önálló problémamegoldó képesség,
- ügyfélközpontú gondolkodás és kommunikáció,
- partnerkapcsolatok professzionális kialakítása és fenntartása,
- profitorientált szemlélet
- csapatjátékos hozzáállás
Amit ajánlunk
- kiemelt kereseti lehetőséget,
- azonnali munkakezdési lehetőséget,
- fiatalos és dinamikus munkakörnyezetet,
- támogató vezetőséget
Feladatok
- általános irodai ügyintéző feladatok
- foglalási rendszerek kezelése
- kapcsolattartás a Travelorigo Utazási Iroda üzleti partnereivel
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok