hirdetés

GYAKORNOK

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Piacvezető, vállalati utaztatási szektorban működő multinacionális utazási iroda munkatársat keres az alábbi pozícióra: GYAKORNOK
favourite
Cégnév
HRG-Hogg Robinson Magyarország Kft.
Elvárások
• Alapfokú angol nyelvtudás
• Kiváló számítógépes ismeretek
Amit ajánlunk
• Gyakorlati tapasztalat
• Kreatív és változatos munkakör egy multinacionális hátterű vállalatban
• Kellemes munkahelyi környezet
Feladatok
• Beérkező számlák kezelése
• Adminisztráció
• Vízum, vonatjegy ügyintézés
Szükséges nyelvismeret
Angol alap

pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés
munkaidő Munkaidő Részmunkaidő