hirdetés

UTAZÁSI IRODAI ÉRTÉKESÍTŐ

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Értékesítő/Ügyintézőt keresünk Teréz körúti irodánkba azonnali belépéssel
favourite
Cégnév
KEN-EDI TRAVEL
Elvárások
Pontosság, szorgalom
Tanulási hajlandóság,
Jó gépkezelés
Amit ajánlunk
Jó munkaköri légkör
Biztos háttér
Bejelentett fizetés
Éves utazási keret
Kezdőt betanítunk
Feladatok
Beérkező utasok kiszolgálása
Adminisztratív feladatok ellátása
Előny
Nagy Utazás 3 ismerete
Ez irányú szakmai gyakorlat
10 ujjas gépíró tudás, vagy ennek megfelelő gyorsaságú gépírás
Egyéb megjegyzés
Kezdők jelentkezését is várjuk
Teljes szöveg
Keresünk értékesítőt azonnali belépéssel. Kérjük adja meg nettó fizetési igényét.