Utazási iroda értékesítőket keres

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Christian Tour Klub csapatába keresünk értékesítőket!
favourite
Cégnév
Christian Tour Klub
Elvárások
- legalább 2 éves utazási irodában szerzett tapasztalat
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- kiváló kommunikációs készség
- pontosság, precizitás
- vidám személyiség, kellemes megjelenés
- legalább 1 idegen nyelv ismerete ( lehetőleg angol )
- jó földrajzi tájékozottság
- kreatív, talpraesett és készséges személyiség
Amit ajánlunk
- családias hangulat
- igényes munkakörnyezet
- változatos, kihívásokkal teli munkavégzés
- utazási lehetőség
- magas szintű szakmai fejlődés
- egyedi képzések, valamint egyéni képzés a szakmai / személyes fejlődéshez
- csapatépítő tréninger
- előrelépési lehetőség a Christian Tour-on belül
- tapasztalatokon alapuló motivációs csomag;
- értékesítési bónusz teljesítmény alapján
- üdülési kedvezmények
Feladatok
- ügyfélkiszolgálás és teljes körű utazási tanácsadás személyesen, e-mailen vagy telefonon keresztül
- az iroda napi munkájának elvégzése
- partnerekkel és vendégekkel való kapcsolattartás
- beérkező megrendelések megválaszolása, visszaigazolása
- foglalási rendszerek kezelése
- utazási szerződések, számlák és foglalások készítése
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
munkavégzés helye Munkavégzés helye Országos