hirdetés

Beutaztató referens, Budapest

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Beutaztatási referens

Beutaztatással foglalkozó utazási iroda referens kollégát keres.
favourite
Cégnév
Contact Travel Service Kft.
Elvárások
Magabiztos német nyelvtudás
Feladatok
Csoportokkal kapcsolatos ajánlatkészítés, kalkuláció készítés és lebonyolítás, kapcsolattartás az alvállalkozókkal, partnerekkel.
Előny
Angol nyelvtudás, tapasztalat
Szükséges nyelvismeret
Német közép
Teljes szöveg
Beutaztatással foglalkozó utazási iroda, a Contact Travel Service Kft referensi munkakörbe munkatársat keres januári kezdéssel teljes munkaidőben.
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció