hirdetés

Karbantartás vezető

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

A Petneházy Club Hotel***superior új munkatársat keres karbantartási vezető munkakörbe
favourite
Teljes szöveg
FŐBB FELADATOK
 A szállodai épületek, berendezések és infrastruktúra üzemeltetéséhez, működéséhez szükséges műszaki rendszerek hatékony működtetése
 Karbantartók munkájának operatív irányítása, folyamatos követése, ellenőrzése, számonkérése
 Megelőző karbantartási munkák, általános állagmegóvási tevékenység megszervezése
 Vállalkozói ajánlatok bekérése, szerződések előkészítése
 Műszaki hibák elhárítása, műszaki zavarok kivizsgálása
 Műszaki minőségbiztosítási feladatok ellátása
 Kapcsolattartás a bérlőkkel, a bérlői kialakítások műszaki jellegű támogatása, ellenőrzése
 Munkatársak támogatása, fejlesztése
 Munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi, vagyonvédelmi szabályok betartása és betartatása,
 Műszaki és karbantartási feladatok dokumentálása, riportok és nyilvántartások készítése
 A működéshez szükséges kisebb anyag-, áru és eszköz beszerzések lebonyolítása, szállítási feladatok ellátása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
 Gépész vagy épületgépész technikusi végzettség, mérnöki végzettség előny
 szállodában hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
 Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
 Önállóság, határozottság,
 Vendégközpontú gondolkodás, hozzáállás
 Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
 Jó kommunikációs és együttműködési képesség, csapatmunka
 „B” kategóriás jogosítvány
AMIT KÍNÁLUNK:
 Stabil, munkahely
 Hosszútávra szóló, teljes munkaidős munkalehetőség gyönyörű környezetben
 Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, kedvezményes étkezési lehetőség)
 Változatos munka
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1029 Budapest II. Feketefej u. 2-4.
Ha tudsz mindezzel azonosulni, akkor ebben a csapatban a helyed!
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés