hirdetés
hirdetés

UTAZÁSI IRODAI ÉRTÉKESÍTŐ

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

AZONNALI BELÉPÉSSEL KERESÜNK ÉRTÉKESÍTŐT ÚJONNAN NYÍLÓ REPREZENTATÍV TERÉZ KÖRÚTI IRODÁNKBA
favourite
Cégnév
KEN-EDI TRAVEL
Elvárások
Pontosság
Szorgalom
Tanulási hajlam
Önállóság
Amit ajánlunk
Bejelentett fizetés a végzettségnek megfelelően
Barátságos, fiatalos környezet
Feladatok
Beérkező utasok kiszolgálása
Egyéb adminisztráció
Előny
Nagy Utazás 3 ismerete
Utazási irodában szerzett értékesítői gyakorlat
Teljes szöveg
Várjuk jelentkezését a This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
e-mail címen. Kérjük küldje el önéletrajzát és nettó fizetési igényét is.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkaidő Munkaidő Teljes munkaidő
munkavégzés helye Munkavégzés helye Budapest
subscribe
Szeretne értesítést kapni, ha hasonló álláshirdetés érkezik?
Idegenforgalmi értékesítő
hirdetés
hirdetés
hirdetés

Ausztriai állásajánlataink