hirdetés
hirdetés

utazási irodai ügyintéző, operátor

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

27 éve stabilan működő budapesti utazási irodánkba keresünk utazási irodai ügyintéző és operátor kollégát
favourite
Elvárások
jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
precíz, ügyfélközpontú munkavégzés
német és/vagy angol társalgási szintű nyelvismeret
Amit ajánlunk
önálló munkavégzés
modern munkakörnyezet
kiváló munkahelyi légkör
határozatlan időre szóló szerződés
előre jól tervezhető beosztás
Egyéb megjegyzés
Jelentkezését magyar és idegennyelvű önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével várjuk az This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-mail címre.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkaidő Munkaidő Teljes munkaidő
munkavégzés helye Munkavégzés helye Budapest
subscribe
Szeretne értesítést kapni, ha hasonló álláshirdetés érkezik?
Idegenforgalmi értékesítő
hirdetés
hirdetés
hirdetés

Ausztriai állásajánlataink