hirdetés

repülőjegy értékesítő

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Repülőjegy értékesítő

27 éve stabilan működő budapesti utazási irodánkba keresünk repülőjegy értékesítő és operátor kollégát
favourite
Elvárások
több éves szakirányú gyakorlat
Galileo repülőjegy foglalási rendszer ismerete
angol nyelv társalgási szintű ismerete
számítógépes rendszerek jó felhasználói szintű ismerete
precíz, ügyfélközpontú munkavégzés
jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
IATA végzettség előny
Amit ajánlunk
önálló munkavégzés
modern munkakörnyezet
kiváló munkahelyi légkör
határozatlan időre szóló munkaszerződés
előre jól tervezhető beosztás
cafeteria
Egyéb megjegyzés
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés