hirdetés

Corporate Travel Counselor

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Repülőjegy értékesítő

Az American Express Global Business Travel üzleti utaztatásban jártas, repülőjegyes tapasztalattal rendelkező utazási tanácsadót keres.
favourite
Cégnév
Global Business Travel Magyarország
Teljes szöveg
Főbb feladatok:
• Üzleti utak teljeskörű szervezése
• Az ügyféligények és a teljesített kérések pontos rögzítése a foglalási rendszerben.
• A foglalásokhoz kapcsolódó egyéb adminisztrációs feladatok.

Elvárások:
• Kiváló földrajzi tudás
• Naprakész GDS tudás (Amadeus ismerete előnyt jelent)
• Legalább középfokú szintű angol nyelvtudás szóban és írásban / további nyelvismeret előnyt jelent
• Pontos, precíz munkavégzés
• Ügyfélközpontúság
• Képesség az önálló munkavégzésre és a csapatmunkára is.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Utazási irodában / utazásszervezésben szerzett korábbi tapasztalat.

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés és juttatások
• Stabil multinacionális háttér
• Fejlődési lehetőség, cégen belüli továbbképzések

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)