hirdetés

Corporate Travel Expert

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Repülőjegy értékesítő

A Platinum Travel Solutions üzleti utaztatás szakterületre keres igazi csapatjátékosokat.
favourite
Elvárások
Az ideális jelentkező, rendelkezik repülőjegy értékesítési tapasztalattal, magabiztos, erős (!) angol nyelvtudással szóban és írásban, szeret és tud egy csapat egyenrangú tagjaként dolgozni, jól bírja a stresszes helyzeteket, szeret utazni, szeret emberekkel kommunikálni, munkáját egyedül is képes elvégezni.
Fiatalos, dinamikus csapat, jó hangulat, empatikus munkakörnyezet, izgalmas, pörgős munkanapok, melynek végén tisztességes bérezés jár.
Feladatok
Repülőjegy és egyéb, földi szolgáltatások (transzfer, szállásfoglalás, autóbérlés, VIP szolgáltatások, stb.) foglalása a megrendelők igényei szerint. Kapcsolattartás az ügyfelekkel szóban és írásban.
Előny
További idegen nyelv magabiztos ismerete, Amadeus repülőjegy foglalási rendszer ismerete.
Szükséges nyelvismeret
Angol felső