hirdetés

Utazási tanácsadó

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Balla Utazás azonnali kezdéssel keres utazási tanácsadói munkakörbe tapasztalattal rendelkező megbízható munkatársat.
favourite
Teljes szöveg
Amit elvárunk:
Több éves szakmai tapasztalat utazás értékesítés területén
Széles szakmai ismeretanyag
Touroperátori rendszerek ismerete
Kiváló kommunikációs és értékesítési készség, valamint tapasztalat
Min. közép fokú szakmai végzettség
Nyelvvizsga
Kitartás, szorgalom, loyalitás, proaktivitás
Előny:
Saját ügyfélkör
Amit kínálunk:
Megbízható cégháttér, Balla Csoport tagság, bevezetett márkanév
Értékesítés támogató rendszerek
CRM orientáltság
Korszerű, igényes munkakörülmények és IT infrastruktúra
Kiemelt jövedelem
Mobil telefon korlátlan beszélgetéssel
Rugalmas munkaidő, otthoni munkavégzés
Feladat:
Aktív irodai ügyfél kiszolgálás, értékesítés
Telefonos értékesítési feladatok
Ajánlatok készítése, utánkövetés
Az önéletrajzokat és a motivációs levelet 2018. január 15-ig az alábbi elérhetőségen várjuk:
Páll Tamás