Referensi állás

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Beutaztatási referens

Autóbuszos személyszállító cég bővülő feladataihoz long distance coach referenst keres
favourite
Cégnév
HCC Kft.
Elvárások
minimum középfokú angol nyelvtudás, rugalmasság, pontos munkavégzés
Kiemelt fizetés, 13. havi fizetés, bérlet térítés, céges telefon, kiváló csapat
Feladatok
Külföldi partnerekkel való kapcsolattartás, csoportok kezelése (itinerek és fuvaradatok kezelése valamint rögzítése adatbázisban), gépkocsivezetőkkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
Előny
második nyelv (különösen olasz ill. német) ismerete valamint autóbuszos cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent
Szükséges nyelvismeret
Angol közép