Animátor állás

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Szeretnél a nyár folyamán Egyiptomban dolgozni?Szereted a kihívások? Jelentkezz hozzánk animátornak!
favourite
Cégnév
Express Travel International
Elvárások
- Betöltött 19. életév
- Legalább középfokú angol nyelvtudás, egyéb nyelvtudás előny
- Motiváltság, energikus, pozitív életszemlélet
Fizetés + repülőjegy, szállás, ellátás, és egy felejthetetlen nyár
Feladatok
Magyar nyelvű felnőtt és gyermekprogramok szervezése és vezetése külföldi szállodákban
Előny
- Ha beszélsz több nyelvet
- Ha sportolsz vagy táncolsz
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Teljes szöveg
Az Express Travel International (ETI) animátort keres kedvelt egyiptomi Red Sea szállodáiba.
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
munkavégzés helye Munkavégzés helye Külföld