hirdetés
hirdetés

INTERNETES ÉRTÉKESÍTŐT, REFERENST KERESÜNK

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Keresünk újonnan nyílt Teréz körúti irodánkba munkatársat
favourite
Cégnév
KEN-EDI TRAVEL
Elvárások
Precíz, pontos munkavégzés
Jó gépíró tudás
Amit ajánlunk
Versenyképes bejelentett fizetés
13. havi fizetés
Utazási keret
Jó munkahelyi környezet
Feladatok
Beérkező internetes foglalások fogadása és visszaigazolása
Egyéb hátteres adminisztratív munkák
Előny
NU 3 foglalási rendszer ismerete
Német, vagy olasz nyelvtudás
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Jelentkezés
Jelentkezés önéletrajzzal, a nettó fizetési igény megadásával a This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkaidő Munkaidő Teljes munkaidő
munkavégzés helye Munkavégzés helye Budapest
subscribe
Szeretne értesítést kapni, ha hasonló álláshirdetés érkezik?
Idegenforgalmi értékesítő
hirdetés
hirdetés
hirdetés

Ausztriai állásajánlataink