Pénzügyi ügyintéző

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

ECB Travel Kft-hez zuglói irodába jófej, új munkatársunkat keressük
favourite
Elvárások
- MS Office legalább felhasználói szintű ismerete
- Jó kommunikációs és együttműködési készség
- Minimum középfokú végzettség
- Problémamegoldó képesség
- Stressztűrő képesség, terhelhetőség
- Tíz ujjas gépelés
- Önálló munkavégzés

A LEGFONTOSABB: gyors felfogás, nyitottság az új dolgok tanulására
Amit ajánlunk
- Versenyképes fizetés
- Változatos feladatok
- Jó hangulatú csapat, kellemes irodai légkör
- Előrelépési és fejlődési lehetőség. Nagy figyelmet fordítunk a kollégáink képzési támogatására
- Vezető, aki biztos kézzel viszi a csapatot a kijelölt cél felé, de kiváncsi a Te ötleteidre is
Feladatok
- Elszámolások készítése menetlevél alapján
- Számlázás
- Bejövő, kimenő számlák kezelése, kintlevőség kezelés
- Adminisztratív feladatok, adatrögzítés
- Kapcsolattartás partnerekkel
- Besegítés a fuvarszervezési részlegnek
Előny
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Ambíciózus, tettrekész személyiség, pozitív hozzáállás, akivel jó eltölteni a hétköznapjaink egyharmadát
- Angol nyelv ismerete