hirdetés

CORPORATE SALES MANAGER

Értékesítés > Értékesítési manager

Nemzetközi szállodalánchoz tartozó budapesti szálloda értékesítési csapatába keresünk CORPORATE SALES MANAGER kollégát.
favourite
Elvárások
Szakirányú felsőfokú végzettség

Legalább egy év értékesítési tapasztalat (szállodaipari tapasztalat előny, de nem feltétel)

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Határozott, agilis fellépés, proaktív gondolkodás

Kiemelkedő kommunikációs készség

Vendég és színvonal központúság, professzionális értékesítési szemlélet

Kreativitás, rugalmasság
Feladatok
Új ügyfélszerzésben való aktív részvétel, potenciális hazai és külföldi cégek felkutatása

Ártárgyalások lefolytatása - megadott árinstrukciók és kondíciók alapján - a szálloda értékesítési irányelveinek figyelembe vételével

Folyamatos kapcsolattartás a meglévő corporate partnerekkel

Corporate partnerek forgalmának folyamatos figyelemmel kisérése, értékelése

Corporate piacra ható tényezők feltárása (új projektek, befektetések Budapesten és környékén)

Corporate rendezvények és akciók előkészítése, bonyolítása, nyomon követése

Konkurencia-analízis végzése

A szálloda corporate szerződéseinek nyilvántartása, a szerződéses feltételek rendszerbe foglalása
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelelét a pozíció és a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre:
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok