Utazási irodai munkatárs

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Gyakorlattal rendelkező kolléga jelentkezését várjuk, aki szereti a kihívásokat.
favourite
Elvárások
- szakirányú idegenforgalmi végzettség
- min. középfokú beszélt angol nyelvtudás
- jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- biztos fellépés, rugalmas, határozott, önálló, agilis és nyílt személyiség
- elhivatottság, ügyfélorientált szemlélet
- precíz, igényes, rugalmas és gyors munkavégzés
- munkabírás, lelkesedés, csapatszellem
- felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Word, Excel, Outlook, Internet – haladó)
Amit ajánlunk
- Barátságos hangulat
- Csapatmunka
- Versenyképes fizetés
Feladatok
- Idegenforgalmi szolgáltatások értékesítése
- Egyedi utazások összeállítása, lebonyolítása
- Utazásszervezéssel kapcsolatos teljes körű adminisztrációs feladatok
Előny
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Több idegen nyelv ismerete
- Referensi tapasztalat a kiutaztatásban
- Repülőjegy értékesítői végzettség: IATA vizsga, GDS-en szerzett gyakorlat, Galileo rendszer ismerete
- Egyéb foglalási programokon szerzett gyakorlat
- Meglévő ügyfél és partnerkapcsolatok
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés