INAKTÍV-Az 1000 Út Utazási Iroda „marketing és partnerlátogatás” területre munkatársat keres

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Marketing manager

Az 1000 Út Utazási Iroda „marketing és partnerlátogatás” területre munkatársat keres
favourite
Cégnév
1000 Út Utazási Iroda
Elvárások
- Utazási szakmában és lehetőleg marketinges területen is szerzett tapasztalat
- Motiváltság és munkabírás
- Kreatív, talpraesett, önálló, proaktív személyiség
- 17 éve stabilan működő és folyamatosan fejlődő, megbízható Utazási Iroda, amelynek jó neve van utasok és kollégák körében, további növekedést és fejlődést tervez
- Jó csapat
- Kihívásokkal teli feladatok, szakmai fejlődési lehetőségek
- Dinamikusan fejlődő, reprezentatív irodai környezet
- Versenyképes fizetés
- Lehetőség kreatív munkára
Feladatok
- marketing feladatok ellátása
- vizuális és egyéb megjelenéssel kapcsolatos teendők
- hírlevelek, szórólapok, egyéb kiadványok, hirdetések szerkesztése, kezelése
- Facebook: bejegyzések, hozzászólások, kampányok kezelése, Facebook eszköztár használata
- Google: google kampányok megvalósítása, google hirdetések teljes eszköztára, követés.
- Meglévő partnerkapcsolatok ápolása, új partnerekkel való szerződéskötés, az irodák látogatása
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok