TAPASZTALT REFERENST KERESÜNK

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

Referenst keresünk autóbuszos utak hátteres munkáinak lebonyolításához
favourite
Cégnév
KEN-EDI TRAVEL
Elvárások
pontos, precíz munkavégzés
Amit ajánlunk
versenyképes bejelentett jövedelem
13. havi fizetés
utazási keret a saját utak terhére
jó munkahelyi környezet
Feladatok
utaslisták összeállítása,
idegenvezetői anyagok kiadása,
partnerekkel történő egyeztetések
Előny
NU3 foglalási rendszer ismerete,
jó gépíró tudás,
munkaidő hétfőtől péntekig
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Teljes szöveg
Olyan jelentkezőket várunk, akik megfelelő rutinnal rendelkeznek UTAZÁSI IRODAI vonalon és hajlandóak és tudnak is sokat dolgozni. Ezért ajánljuk a versenyképes fizetést.