Rendezvényszervező állás

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Értékesítési manager

A Cortesia Group rendezvényügynökség munkatársat keres Rendezvényszervező pozícióba
favourite
Cégnév
Cortesia Group
Teljes szöveg
Rendezvényszervező álláshirdetés

A Cortesia Group rendezvényügynökség munkatársat keres Rendezvényszervező pozícióba:

Elvárások:
- hazai rendezvénypiac, szolgáltatók ismerete
- felsőfokú végzettség
- határozottság, proaktív személyiség
- angol/német nyelv középfokú ismerete szóban és írásban egyaránt
- MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
- pontos, gyors, önálló munkavégzés
- jó kommunikációs- és tárgyalókészség

Feladatok:
- rendezvények szervezése az ajánlatadástól a lebonyolításig
- proaktív értékesítési feladatok ellátása
- kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel, alvállalkozókkal
- rendezvényszervező kollégák munkájának támogatása
- adminisztratív feladatok ellátása
- rendszeres riportok készítése

Előny:
- értékesítői véna
- rendezvényszervezői tapasztal előny
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
- versenyképes fizetés
- fiatalos csapat, családias légkör
- hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
Munka kezdés: azonnal

Tárgy: Rendezvényszervező
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok