Utazási referens (Budapest)

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

Budapest belvárosában lévő utazási irodánkba tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk.
favourite
Cégnév
Morton's Travel
Elvárások
- pontosság, precizitás
- megbízhatóság
- önállóság
- csapatmunkára való képesség
- kitűnő kommunikációs készség
- terhelhetőség
- min. 3 éves, releváns utazásszervező tapasztalat
Amit ajánlunk
Fizetés: bruttó 300-600.000 Ft
Feladatok
- irodánkba beérkező utazási igények feldolgozása
- értékesítés, ajánlatok készítése
- utazáshoz kapcsolódó szolgáltatások foglalása
- utazások (repülőjegy, szállás, helyi közlekedés
stb.) szervezése
- utazásközvetítés
- utazáshoz kapcsolódó biztosítások ügyintézése
- adminisztrációs feladatok elvégzése (adatrögzítés és számlázás, vállalatirányítási rendszer használata stb.)
- angol nyelvű kapcsolattartás, problémakezelés a partnerirodákkal, szolgáltatókkal
Előny
- repülőjegy-értékesítési tapasztalat
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)