Utazási Tanácsadó Munkatársat keresünk

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Szeretsz utazni? Munkahelyet keresel? Gyere hozzánk dolgozni ! 15 éve működő Nazar Utazási Iroda bővülés miatt utazási tanácsadót keres!
favourite
Cégnév
Nazar Utazási Iroda
Elvárások
-Szakmai tapasztalat
- Angol vagy német nyelv tudás
-Kiváló kommunikációs készség
-Precíz lelkiismeretes munka
Amit ajánlunk
- Versenyképes jövedelem
- 15 éve működő stabil cég
- Fejlődési lehetőség
- Bónusz rendszer
-Utazási lehetőségek
- Barátságos fiatalos munkahely
Feladatok
Az utazási iroda működéséhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása, bejövő emailek és telefonok kezelése, visszaigazolások és számlázás,árajánlatok és foglalások készítése ügyfél kapcsolattartás, utasok személyes tájékoztatása, idegennyelvű levelezés partnereinkkel. A cégvezető munkájának támogatása
Előny
Amadeus és Bistro Portal rendszer ismerete
Saját ügyfélkör
Német nyelv ismerete
Piacon lévő utazási irodák kínálatának ismerete
Szükséges nyelvismeret
Angol alap
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével a következő email címen lehet: