A Neckermann Utazás junior product managert keres

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

Ha szeretnél egy jó hangulatú, lendületes csapat tagja lenni, akkor téged várunk!
favourite
Cégnév
Neckermann-Utazás Kft.
Elvárások
legalább 2-3 éves utazási irodai szakmai tapasztalat,
német és angol középfokú nyelvtudás,
felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
önálló és team munkára való képesség,
kreativitás és precizitás
Amit ajánlunk
barátságos, színvonalas környezet,
fiatalos csapat,
szakmai fejlődési lehetőség,
hosszútávú, biztos munkahely
Feladatok
A cég termékpalettájának összeállítása, konkurencia elemzés,
kapcsolattartás az úti célokkal, külföldi partnerekkel,
ajánlatok, kalkulációk készítése, grafikai és internetes megjelenítése,
termékfejlesztés, eladásösztönzés.