Idegenforgalmi Ügyintéző / Iroda vezető

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Utazási iroda / képviselet vezető

Budapest belvárosában működő utazási iroda keresi új munkatársakat.
favourite
Teljes szöveg
Utazási irodai ügyintéző / iroda vezető

Budapest belvárosában működő utazási iroda keresi új munkatársat.

Elvárások:
• szakirányú végzettség
• angol nyelvtudás
• jó földrajzi tájékozottság
• az utazási szakma iránti elkötelezettség
• kreatív, talpraesett és készséges személyiség

Feladatok:

- irodánkba beérkező utazási igények feldolgozása
- értékesítés, ajánlatok készítése
- utazáshoz kapcsolódó szolgáltatások foglalása
- utazások (repülőjegy, szállás, helyi közlekedés
stb.) szervezése
- utazásközvetítés
- utazáshoz kapcsolódó biztosítások ügyintézése
- adminisztrációs feladatok elvégzése (adatrögzítés és számlázás, vállalatirányítási rendszer használata stb.)
- angol nyelvű kapcsolattartás, problémakezelés a partnerirodákkal, szolgáltatókkal

Előny:

- repülőjegy értékesítési tapasztalat
- héber nyelv alapfokú ismerete

Amit ajánlunk:
• magas szintű szakmai fejlődés
• versenyképes bérezés
• változatos, kihívásokkal teli munka
• utazási lehetőségek

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok