IDEGENFORGALMI ÜGYINTÉZŐ/FUVARSZERVEZŐ LOGISZTIKUS

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Autóbuszokat bérbeadó céghez zuglói irodába (Bp. XIV. ker) új munkatársunkat keressük.
favourite
Elvárások
- MS Office legalább felhasználói szintű ismerete
- Minimum középfokú végzettség
- Problémamegoldó képesség
- Stressztűrő képesség, terhelhetőség
- Tíz ujjas gépelés
- Önálló munkavégzés
- proaktív, felelősségteljes személyiség
- rendszerlátó képesség
A LEGFONTOSABB: gyors felfogás, nyitottság az új dolgok tanulására
- Versenyképes fizetés – nem olcsó munkaerőt szeretnénk, hanem hatékonyat, aki tud is, akar is dolgozni és ezért tisztességes bért szeretne kapni
- Változatos feladatok
- Jó hangulatú csapat, kellemes irodai légkör
- Előrelépési és fejlődési lehetőség. Nagy figyelmet fordítunk a kollégáink képzési támogatására
- Vezető, aki biztos kézzel viszi a csapatot a kijelölt cél felé, de kíváncsi a Te ötleteidre is
- Innovációkra nyitott, folyamatosan fejlődő, biztos hátterű cég
Feladatok
- Beérkező érdeklődésekre ajánlatok készítése, kérdések megválaszolása, megrendelések feldolgozása
- autóbuszok optimális kihasználtságának figyelembe vételével a munkák összeillesztése
- megrendelőkkel való teljes kapcsolattartás
- Levelezés, iktatás, előleg beérkezésének figyelése
- minden 5. héten 1 hétig 24 órás telefonos ügyelet a munkaidőn kívül esetlegesen felmerülő kisebb problémák megoldására
Előny
- Ambíciózus, tettrekész személyiség, pozitív hozzáállás, akivel jó eltölteni a hétköznapjaink egyharmadát
- Angol nyelv ismerete
- logisztikai vagy idegenforgalmi végzettség
- hasonló területen szerzett tapasztalat
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Tárgyba kérem szépen beírni: Idegenforgalmi ügyintéző
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció