INAKTÍV-Partnerkapcsolatos munkatárs-kérésre

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Utazási iroda / képviselet vezető

A Premio Travel keres kollégát partnerkapcsolatos munkatárs személyében.
favourite
Cégnév
Premio Travel Holidays Kft
Elvárások
- utazási irodai tapasztalat
- saját gépjármű
- jogosítvány
Amit ajánlunk
- versenyképes jövedelem
- otthon végezhető munka (irodalátogatás kivételével)
Feladatok
- partnerekkel történő kapcsolattartás
- partnerhálózat bővítése, új kapcsolatok kialakítása, szerződések kötése
- értékesítés ösztönzés
- katalógusok kiszállítása, irodák látogatása országosan a már meglévő partnerlista alapján
- tárgyalások, megbeszélések előkészítése, lebonyolítása
- kiállításokon, rendezvényeken való részvétel
- bemutatók, programok szervezése és lebonyolítása
- foglalások rögzítése saját foglalási rendszerben
- foglalások visszaigazolása partnerek részére
- részvételi jegyek kiküldése
- körlevelek szerkesztése, kiküldése
- facebook csoport kezelése
- weboldalak, xml rendszerek ellenőrzése
- statisztikák, eredmények készítése, marketingtervek előkészítése
- konkurencia elemzés és figyelés
- közreműködés marketing kampányok, szórólapok, kiadványok, katalógusok szerkesztésében
- eseti egyéb feladatok (vízumügyintézés)