1000 Út Utazási Iroda értékesítőt keres

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

1000 Út Utazási Iroda saját szervezésű utak értékesítéséhez kollégát keres.
favourite
Cégnév
1000 Út Utazási Iroda
Elvárások
- Hasonló munkakörben szerzett legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat
- Motiváltság és munkabírás
- Talpraesett, proaktív, nyitott személyiség
- Pontosság, jó kommunikációs készség
- Probléma megoldó készség
- 17 éve stabilan működő és folyamatosan fejlődő, megbízható utazási iroda, amelynek jó híre van az utasok és a szakma körében, és amelynek további tervei vannak a növekedés és a fejlődés irányába
- Dinamikus környezet
- Kihívásokkal teli, szakmai fejlődési lehetőségek
- Reprezentatív irodai környezet
- Versenyképes fizetés
- Kreatív munkalehetőség
Feladatok
Saját szervezésű utak értékesítése: megrendelések felvétele, számlázás, kapcsolattartás az utasokkal, utas anyagok előkészítése, stb.
Telefon: +3620 / 415-9534
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok