Utazási irodai Back Office munkatárs Budapesten

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Robinson Tours Kft. budapesti,kiutaztatással foglalkozó irodájába keres Utazási irodai Back Office munkatársat mihamarabbi belépéssel
favourite
Elvárások
felsőfokú végzettség
angol nyelv középszintű ismerete
alapfokú kombinatív készség
kreativitás
gyorsaság
precizitás
felhasználói szintű számítógépes ismeret
Feladatok
árkalkuláció, árrögzítés
foglalásokhoz kapcsolódó feladatok ellátása, ügyintézés
utaztatással kapcsolatos koordinációs feladatok ellátása
Előny
Logisztikai vagy utazási irodai gyakorlat