Tapasztalt tengeri hajóút értékesítő kollégát várunk csapatunkba!

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Keresünk tengeri hajóutak értékesítésében gyakorlott munkatársat azonnali belépéssel.
favourite
Cégnév
TENSI utazási iroda
Elvárások
- min. 2-3 év hajós értékesítési tapasztalat
- jó kommunikációs készség
- széleskörű földrajzi ismeretek
- magabiztos angol nyelvtudás (írásban és szóban)
- önálló és dinamikus munkavégzés
- rugalmasság, vidám személyiség
Feladatok
- írásbeli ajánlatok készítése
- személyesen bejövő hajóutak iránt érdeklődő utasok kiszolgálása
- foglalások teljes körű intézése
- adminisztrációs feladatok
- külföldi partnerekkel való kommunikáció a foglalásokkal kapcsolatosan
Előny
- hajótársasági foglalási rendszerek ismerete előny
Szükséges nyelvismeret
Angol közép