hirdetés

Repülőjegy értékesítő

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Repülőjegy értékesítő

A BCD-Travel Hungary Kft. (a Vista csoport üzleti utaztatási részlege) teljes munkaidőben keres Repülőjegy értékesítő kollégát
favourite
Teljes szöveg
FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
Üzleti partnereinkkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailben
Megrendelések fogadása, visszaigazolása, teljesítése
Megrendelésekkel kapcsolatos adminisztrációs tevékenység
Jegykiállítással kapcsolatos teendők elvégzése
Számla előkészítési feladatok teljesítése
Céges hitelkártya tranzakciókkal való elszámolás

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
1-3 év repülőjegy értékesítési tapasztalat (Galileo, Amadeus foglalási rendszerek széleskörű ismerete)
Középfokú végzettség
Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
Ügyfélorientált szemléletmód

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
Szakirányú végzettség
Autóbérlés, valamint szállásfoglalás területén szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
Azonnali kezdési lehetőség
Versenyképes jövedelem
Kedvezményes utazási lehetőség
Szakmai fejlődési lehetőség
Hétfőtől péntekig, 9-17:30-ig tartó munkavégzés
Nemzetközi hátterű, stabil munkahely
Határozatlan idejű munkaszerződés