hirdetés

Értékesítőt keres az utazom.com

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Értékesítő / Területi képviselő

Az utazom.com bővülő csapatába értékesítő munkatársat keres.
favourite
Elvárások
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- jó kommunikáció készség
- nagy teherbírás, elhivatottság
- ügyfélközpontú szemlélet
- önálló munkavégzés
- foglalási rendszerek ismerete előnyt jelent
- felhasználó szintű számítógépes ismeretek
- angol nyelvtudás előnyt jelent
Amit ajánlunk
- versenyképes jövedelem
- jó munkahelyi környezet
- fejlődési lehetőség
Feladatok
- utasok tájékoztatása (személyesen, telefonon, emailben)
- ajánlatkérések megválaszolása
- utazási szerződések megkötése
- a foglalással kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése