Ügyfélkapcsolati és koordinációs manager (Reservation manager)

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Ügyfélszolgálati munkatárs

Nagy múltú, évi sok ezer utazót kiszolgáló, idegenforgalmi célú szálláshely szolgáltató cég új munkatársat keres.
favourite
Teljes szöveg

Nagy múltú, évi sok ezer utazót kiszolgáló, idegenforgalmi célú szálláshely szolgáltató cég új munkatársat keres ügyfélszolgálati és koordinációs manager munkakörbe.

Feladatok:
• kapcsolattartás a vendégekkel; telefonon, interneten és személyesen
• kommunikáció a foglalási portálokkal, partner cégekkel
• foglalások kezelése
• szállásprofilok aktualizálása
• munkatársak irányítása, beosztása
• pénzügyi feladatok.

Az ideális jelentkező:
• angolul folyékonyan, magabiztosan kommunikál szóban és írásban
• a számítógépet magabiztosan használja
• rendelkezik vendéglátói/turisztikai tapasztalattal
• talpraesett, jó problémamegoldó- és szervező képességű, megoldás-orientált személyiség,
• önálló, precíz, felelősségteljes, proaktív
• kedves természetű, ügyfélközpontú gondolkodású, kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel, diplomáciai érzékkel bír
• rugalmas; hétvégi, esti munkavégzéstől sem riad vissza.

Előnyt jelent:
• azonnali kezdés
• szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat
• egyéb idegen nyelv ismerete
• budapesti lakcím.

Amit kínálunk:
• hosszú távú, biztos munkahely
• jó csapat, kellemes munkahelyi légkör
• versenyképes jövedelem
• belvárosi iroda.