hirdetés

Gyakorlattal rendelkező értékesítő munkatársat keresünk!

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Értékesítő / Területi képviselő

A Time Travel utazási iroda győri irodájába gyakorlattal rendelkező értékesítő munkatársat keres.
favourite
Cégnév
Time Travel utazási iroda
Elvárások
Elvárások:
- szakirányú végzettség,
- minimum 3 éves szakmai gyakorlat,
- kiváló kommunikációs képesség,
- felhasználó szintű számítógépes ismeret,
- percizitás
Amit ajánlunk
Amit ajánlunk:
- versenyképes munkabér
- dinamikusan fejlődő iroda, sok kihívással,
- lehetőség szakmai fejlődésre,
- fiatalos, barátságos légkör
Feladatok
Feladat:
- ügyfelekkel való kapcsolattartás,
- értékesítés, ajánlatok készítése,
- foglalásokhoz kapcsolódó feladatok ellátása,
- belföldi és külföldi partnerekkel való kapcsolattartás
Előny
Előny:
- Neckermann árualap ismerete
Egyéb megjegyzés
Nyelvismeret:
- középfokú angol vagy német
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
munkavégzés helye Munkavégzés helye Győr - Moson - Sopron megye