hirdetés

Beutaztató referens

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Beutaztatási referens

A Cityrama Utazási Iroda bővülő csapatába beutaztató referens munkatársat keres.
favourite
Cégnév
CRB Cityrama Kft
Elvárások
-Kiváló angol és francia nyelvtudás
-Jó szervezőkészség
-Kiváló kommunikációs készség
-Magyarország turisztikai szolgáltatásainak ismerete
Amit ajánlunk
- Versenyképes fizetés
- Változatos feladatok
- Jó hangulatú csapat
Feladatok
Főbb feladatok:
-Ajánlatkészítés
-Árkalkulációk összeállítása
- Programkínálat és árualap összeállítása, bővítése
-Kapcsolattartás külföldi-és belföldi partnerekkel
Előny
MICE területen szerzett tapasztalat
Szükséges nyelvismeret
Francia