Gyakornok

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

A Taurus Reisen Utazási Iroda gyakornokokat keres teljes- vagy részmunkaidőben.
favourite
Cégnév
Taurus Reisen Utazási Iroda
Elvárások
- Legalább középfokú angol nyelvtudás
- Folyamatban lévő tanulmányok
- Kiváló kommunikációs képességek
Amit ajánlunk
- Kötelező szakmai gyakorlat igazolása
- Rugalmas munkaidő az órarendhez igazodva
- Továbblépési lehetőségek
Feladatok
- Ügyfelekkel és partner irodákkal történő kapcsolattartás
- Napi postai levelezések iktatása, kezelése
- Árajánlatok készítése
- Adminisztratív feladatok
- Az iroda napi munkájának támogatása
- Foglalási- és pénzügyi rendszer felhasználói szintű használata
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Teljes szöveg
Betölthető munkakörök:
- Értékesítési asszisztensi szakmai gyakornok
- Pénzügyi asszisztensi szakmai gyakornok
- Kiutaztatási asszisztensi szakmai gyakornok
- Manager asszisztensi szakmai gyakornok
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció