A Tensi MICE csapatába keres incentive utazásszervező munkatársat

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

A 35 éves, nagy múltú Tensi utazási iroda MICE csapatába keres incentive utazásszervező referens kollégát
favourite
Cégnév
TENSI utazási iroda
Elvárások
 Kedves, udvarias, vidám személyiség
 Kiutaztatásban szerzett min. 2 éves gyakorlat
 Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
 Termékfejlesztéssel kapcsolatos tudás és szándék
 Széleskörű desztináció ismeret
 Kreatív gondolkozás
 Prezentációs készség és gyakorlat
 Sales készség és tapasztalat
 Jó kommunikációs készség
 Terhelhető, rugalmas, csapatjátékos karakter
Amit ajánlunk
 Változatos, minőségi munka
 Évek óta összeszokott, egymást mindenben támogató csapat
 Családias hangulat
 Nívós utazási lehetőségek
Feladatok
A Tensi stratégiai üzletágának számító, alapvetően account manager rendszerben dolgozó MICE részlegén egyedi, zárt csoportok és egyéb céges megrendelés alapján kiszolgálandó egyéni utazások teljes körű szervezése és lebonyolítása. A munka része a külföldi partnerekkel való kapcsolattartás, emellett az ügyfelekkel való kapcsolattartás is. A munkakör része továbbá a referensi feladatokon túl tender ajánlatok kidolgozása és a részleg sales tevékenységében való aktív és kreatív részvétel.
Előny
 Repülőjegyes és szállásfoglaló rendszerek használatában szerzett tapasztalat
 Angol nyelven kívüli egyéb idegennyelv ismerete
 Speciális desztináció ismerete
 Meglévő érdemi partner,- és ügyfélkapcsolatok