Idegenforgalmi ügyintéző, Győr

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Azonnali kezdéssel keresünk a Ruefa Reisen győri irodájába pultos-referens kollégát, teljes munkaidőre, hosszú távra!
favourite
Cégnév
Ruefa Reisen Utazási Iroda
Elvárások
Biztos német nyelvtudás
Jó kommunikációs készség szóban és írásban
Ügyfélközpontú szemlélet
Önálló munkavégzés
Jó stressztűrő képesség
Feladatok
Ajánlatok, kalkulációk és foglalások készítése, teljeskörű ügyintézés
Napi adminisztráció elvégzése
Külföldi és belföldi partnerekkel való kapcsolattartás
Előny
Egyéb nyelv ismerete
Foglalási rendszerek ismerete (Bistro, CETS, B2B rendszerek)
Árualap ismerete
Szükséges nyelvismeret
Német közép
Egyéb megjegyzés
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
munkavégzés helye Munkavégzés helye Győr - Moson - Sopron megye