hirdetés

Idegenforgalmi ügyintéző

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Télen síutakat, nyáron alpesi és tengerparti nyaralásokat szervező utazási iroda keresi lelkes, megbízható és talpraesett, új kolléganőjét.
favourite
Cégnév
Travelteam International Kft. - www.travelteam.hu
Elvárások
Angol vagy német nyelvtudás
Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
Precíz, önálló munkavégzés
Feladatok
Foglalások regisztrálása, visszaigazolások elkészítése, számlázás
Ajánlatok összeállítása
Utasokkal való kapcsolattartás, elsősorban emailben és telefonon
Kedvezménykártyák, síbérletek ügyintézése
Előny
Alpok és Adria üdülőhelyeinek ismerete
Síterepek ismerete, sítudás
Facebook magabiztos használata
Marketing ismeretek