hirdetés

Állás lehetőség: utazásszervező és közvetítő pozícióba

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

3. Kerületi bevásárló központban lévő, utazásszervező és közvetítő irodába keresünk, főállású munkatársat.
favourite
Cégnév
Havanna Travel Club Utazási Iroda
Elvárások
Dinamikus, önálló munkavégzésre képes, kreatív, rugalmas munkatársat keresünk, egzotikus utazásokat szervező utazási irodánkba.
Amadeus repülőjegy foglalási rendszer, NU program, Cesys ismerete előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Angol nyelvtudás szükséges.
Amit ajánlunk
Munkavégzés kellemes környezetben, versenyképes fizetés
Feladatok
Utazások szervezése, közvetítése.
Külföldi partnerekkel kapcsolattartás, utazások megrendelése angol nyelven.
Foglalások teljes lebonyolítása
Repülőjegyek értékesítése
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok