Értékesítési asszisztens (Budapest és Szeged)

Asszisztencia > Értékesítési asszisztens

Budapest és Szeged belvárosában lévő utazási irodáinkba értékesítési asszisztenseket keresünk.
favourite
Cégnév
Morton's Travel
Elvárások
- precíz, megbízható, gyors és hatékony munkavégzés
- rugalmasság, terhelhetőség, önállóság
- kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség
- dinamikus, proaktív személyiség
- csapatmunkára való nyitottság
- magas stressz tűrő képesség
- legalább középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- felhasználói szintű számítástechnikai- és internet ismeret és gyakorlat
- értékesítés iránti fogékonyság és elhivatottság
Amit ajánlunk
- folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
- versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
- vidám, elkötelezett, együttműködő csapat
- 21. századi munkakörnyezet
- stabil, hosszú távú munkalehetőség
Feladatok
- értékesítési háttérmunka napi szintű pontos, precíz, gyors és hatékony végzése
- szoros, eredményes kapcsolattartás és együttműködés az értékesítési munkatársakkal
- az értékesítésben résztvevő munkatársak támogatása
- az értékesítők munkájához és a területhez kapcsolódó adminisztratív tevékenység teljes körű és magas színvonalú ellátása
- értékesítők alkalmankénti és átmeneti helyettesítése
- tájékoztató anyagok, hírlevelek készítése
- riportok, jelentések, statisztikák készítése és prezentálása
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
munkavégzés helye Munkavégzés helye Országos