A TENSI értékesítési csapatába keres utazási tanácsadó munkatársat

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

A 35 éves, nagy múltú TENSI utazási iroda értékesítési csapatába keres utazási tanácsadó munkatársat
favourite
Cégnév
TENSI utazási iroda
Elvárások
- Kedves, udvarias, vidám, proaktív személyiség
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
- Utazási irodák árualapjának ismerete
- Jó kommunikációs készség
- Önálló, pontos munkavégzés
- Terhelhető, rugalmas, csapatjátékos karakter
Amit ajánlunk
- stabil, hosszú távú munkahely
- fejlődési lehetőség
- versenyképes fizetés, öszönző program
- utazási lehetőség
Feladatok
- Saját szervezésű és közvetített utazások értékesítése
- Egyéni utazások önálló szervezése és lebonyolítása
- Adminisztratív feladatok
- Szoros kapcsolat az utazásszervező referensekkel és társrészlegekekel
Előny
- Repülőjegy és szállásfoglalási rendszerek használatában szerzett gyakorlat
- Meglévő ügyfélkapcsolatok
Szükséges nyelvismeret
Angol közép