Szakácsot keresünk

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Rácalmáson található 4 csillagos wellness szálloda többszörösen díjazott étterme keres munkatársat szakács munkakör betöltésére.
favourite
Cégnév
Jankovich Kúria Wellness Hotel
Elvárások
Elvárások:
- Szakács végzettség
- Szakmai tapasztalat
- Önálló munkavégzés
Amit ajánlunk
Amit kínálunk:
- Szakmai fejlődés és az aktuális trendek, irányzatok elsajátításának lehetősége
- Fiatal, dinamikus csapat
- Színvonalas környezet, a kor igényeinek megfelelő, modern konyhatechnológia
- Hosszú távú munkalehetőség
- Munkaruha biztosítása és tisztítása
Feladatok
Feladatok:
- A vendégek gyors, pontos kiszolgálása a szállodai elvárásoknak megfelelően
- A termékek szakszerű elkészítése, a minőség folyamatos ellenőrzése
- A főszakács szakmai munkájának segítése
- A munkaterület rendben és tisztán tartása
Előny
Előnyt jelenthet:
- Szállodai vendéglátásban szerzett tapasztalat
- Angol nyelvtudás
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés
munkavégzés helye Munkavégzés helye Fejér megye