ÉRTÉKESÍTŐ KOLLÉGÁT KERESÜNK

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

KERESÜNK AKÁR AZONNALI BELÉPÉSSEL IS TAPASZTALATTAL RENDELKEZŐ UTAZÁSI IRODAI ÉRTÉKESÍTŐT.
favourite
Cégnév
KEN-EDI TRAVEL
Elvárások
Precíz, pontos munkavégzés
Az értékesítendő anyag megtanulása
Amit ajánlunk
Kifogástalan, barátságos munkakörnyezet
Belvárosi iroda, jó közlekedéssel
Versenyképes fizetés
13. havi fizetés
Éves utazási keret
Feladatok
Saját utak értékesítése
Előny
Nagy Utazás 3 ismerete
Jó gépíró tudás
Jó beszédkészség
Tanulási hajlam
Teljes szöveg
Keressük szorgalmas munkatársunkat egy vidám munkahelyi csoportba. Munkaidő: H-P 09.30-17.30
Jelentkezéskor kérjük megjelölni a nettó fizetési igényt