Junior Product Manager

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

Ha szeretnél egy jó hangulatú, lendületes csapat tagja lenni, akkor téged vár a Neckermann Utazás!
favourite
Cégnév
Neckermann Utazás Kft.
Elvárások
• Legalább 2-3 éves utazási irodás szakmai tapasztalat,
• Német és angol középfokú nyelvtudás írásban/beszédben
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Önálló és team munkára való képesség
• Kreativitás
• Precizitás

Amit ajánlunk
• Barátságos, színvonalas környezet
• Fiatalos csapat
• Szakmai fejlődés lehetősége
• Hosszútávú, biztos munkahely

Feladatok
• A cég termékpalettájának összeállítása, konkurencia elemzés
• Kapcsolattartás az úti célokkal, külföldi partnerekkel
• Ajánlatok kalkulációja, grafikai és internetes megjelenítése
• Termékfejlesztés, eladásösztönzés