hirdetés

Szállodai recepciós

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Vecsési 4 csillag superior minősítésű szálloda RECEPCIÓS munkakörbe új munkatársat keres.
favourite
Elvárások
• hasonló munkakörben szerzett minimum 1 év releváns szakmai tapasztalat
• közvetlen, vendégszerető hozzáállás
• jó kommunikációs készség
• lelkiismeretes, precíz munkavégzés
• minimum középfokú aktív angol nyelvtudás
Amit ajánlunk
• Bejelentett, hosszútávú munkalehetőség
• Versenyképes fizetés
• Fiatalos, lendületes csapat
Feladatok
• szállodai recepciós feladatok elvégzése nappalos és éjszakás műszakban is
• Vendégek érkeztetése és utaztatása
• számlák kiállítása
• levelezés, foglalások rögzítése, ellenőrzése
• telefonok kezelése
• vendégekkel való kommunikáció
Előny
• Hostware program ismerete
• második idegen nyelv
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
munkavégzés helye Munkavégzés helye Pest megye