Idegenforgalmi értékesítő, adminisztrátor

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Tapasztalattal rendelkező Kolléganőt keresünk budapesti irodánkba azonnali kezdéssel.
favourite
Cégnév
Fáraók Tours Utazási Iroda
Elvárások
HASONLÓ MUNKAKÖRBEN SZERZETT TAPASZTALAT
Angol nyelvtudás
Felhasználószintű számítógépes ismeret
Microsoft Office Word, Excel ismerete
Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
Lojalitás
Minimum középfokú végzettség
Saját szervezésű utak megtanulása
Feladatok
Utazási tanácsadás nyújtása
Árajánlatok készítése
Foglaláshoz kapcsolódó feladatok ellátása
Ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása, személyesen, e-mailen, telefonon keresztül
Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés