hirdetés
hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Utazási irodai ügyintéző

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Ügyfélszolgálati munkatárs

Az utazom.com utazási irodai ügyintézőt keres
favourite
Amit ajánlunk
- versenyképes jövedelem
- kellemes munkahelyi környezet
- előrelépési lehetőség
Feladatok
- általános adminisztrációs feladatok
- visszaigazolások kezelése
- pénzügyi feladatok
Előny
- VIP program ismerete
- idegen nyelv ismerete
- szakirányú végzettség
- utazási irodában szerzett munkatapasztalat
Jelentkezés
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. címen lehet.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkaidő Munkaidő Teljes munkaidő
munkavégzés helye Munkavégzés helye Budapest
subscribe
Szeretne értesítést kapni, ha hasonló álláshirdetés érkezik?
Ügyfélszolgálati munkatárs
hirdetés
hirdetés
hirdetés

Ausztriai állásajánlataink