Pályakezdő - HotelDesk és Admin support

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Az American Express Global Business Travel pályakezdők jelentkezését várja.
favourite
Cégnév
Global Business Travel Magyarország
Teljes szöveg
Főbb feladatok:
- Napi adminisztrációban való segítség nyújtás
- Kapcsolattartás beszállítókkal (hotelek, autobérlő cégek)
- Napi postázási folyamatokban való részvétel

Elvárások:
- Pontos és precíz munkavégzés
- Ügyfélközpontú gondolkodásmód
- Idegenforgalomban szükséges földrajzi tudás ismerete
- Angol mellett minimum egy idegen nyelv ismerete - német nyelvtudás előny
- Terhelhetőség, képesség az önálló és csapatmunkára is.

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés és juttatások
- Stabil multinacionális hatter
- Fejlődési és továbblépési lehetőségek, cégen belüli továbbképzések

pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció